Levná půjčka bez doložení příjmů od lidí již od 5% p.a. na Julu | Julu.cz

Jedna půjčka, jeden osud, mnoho příběhů

S půjčkou od Julu to zvládnete

Jak to funguje?

Nastavte si půjčku podle sebe

Klientská podpora

Možnost předčasného splacení

Bezpečnost a ochrana dat

Nastavte si půjčku podle sebe

Získat půjčku nebylo nikdy snadnější. V případě, že si nemůžete půjčit peníze od své banky například z důvodu krátké kreditní historie nebo nepravidelného příjmu, Julu je tady pro vás.

Kalkulačka

Částka

Doba splácení

měsíců

měsíců

měsíců

Roční úrok

%

%

%

Měsíční splátka

Pozor, u tohoto typu půjčky je fixní poplatek 1 000 Kč!
Přehled

Na co je možné si půjčit?

 • Refinancování
 • Konsolidace půjček
 • Oprava automobilu
 • Výbava domácnosti

... a další

Výhody

Proč si vybrat zrovna nás?

 • Vše na jednom webu, online a přehledně
 • Žádné papírování a přehnané formality
 • Přehled o splátkách v klientské zóně
 • Bez dokladu potvrzení o příjmech
 • Neplatíte nic dopředu, aniž byste získali půjčku
 • Není potřeba chodit na poštu a po úřadech
 • Jsme licencováni ČNB
Podmínky pro získání půjčky

Co musím splňovat?

 • Nesmíte být v insolvenci nebo exekuci
 • Musí Vám být alespoň 18 let
 • Musíte mít platné dokumenty
Vytvořit účet

Jak to funguje?

Jak zažádat o půjčku

1

Kalkulačka

Prvním krokem k získání půjčky je, že si pomocí naší kalkulačky vše spočtete
a nastavíte. Na začátek je nutné si vybrat typ půjčky, o kterou chcete investory požádat. Máte na výběr ze 6 kategorií. Záleží na Vás, jestli budete chtít doložit příjmy nebo třeba přibrat k půjčce ručitele. Dále si zde volíte výši půjčky, délku splácení v měsících, roční úrok a také výši měsíční splátky.
Jakmile máte parametry zvoleny, můžete pokračovat.

2

Registrace

Registrace obsahuje několik kroků, jsou potřeba zadat osobní údaje, poté je důležité vyplnit krátký dotazník s informacemi jako například výši Vašeho výdělku ze zaměstnání či podnikání, výši splátek Vašich dalších půjček nebo popis účelu, na jaký byste půjčku od investora rádi použili. Všechny tyto informace jsou důležité k rozhodnutí investora, zda si vybere právě Vás pro svou investici.

3

Další potřebné údaje a dokumenty

Požádat o půjčku je možné jen v případě, že jste občan ČR, země EU nebo máte v ČR povolen trvalý pobyt a zároveň je Vám alespoň 18 let. Dále je potřeba mít založen bankovní účet v ČR. Abychom mohli zkontrolovat správnost zadaných údajů, potřebujeme, abyste při registraci nahráli fotku nebo kopii Vašeho občanského průkazu z obou stran. Pokud jste cizinec mimo EU a máte v ČR povolen trvalý pobyt, budeme potřebovat kopii nebo fotku Vašeho povolení k pobytu.

4

Kontrola registrů a žádosti o půjčku

Poté co vyplníte zmíněný dotazník a nahrajete dokumenty, celou žádost zkontrolujeme, jestli je vše v pořádku a nic nechybí. Také ověříme, zda nemáte exekuci nebo nejste v insolvenci. Pokud ano, budete si muset nejprve vše vyřešit a až poté můžete o půjčku požádat.

5

Schválení poptávky

Pokud je vše v pořádku, nejste v exekuci a ani v insolvenci, pokud je dotazník úplný, máte vyplněný Váš bankovní účet a máte nahrané veškeré potřebné dokumenty tak poptávku obratem schválíme a vystavíme na náš web. Pokud však nějaké dokumenty chybějí, či je něco v nepořádku, vyzveme Vás na email, který jste vyplnil/a při registraci k jejich doplnění či úpravě. Schválení poptávky z naší strany však ještě neznamená a nezaručuje, že si investor vybere právě Vaši půjčku pro svoji investici. Vše je ale na dobré cestě.

Investor si vybral moji žádost o půjčku.
Co bude dál?

1

Uzavřete smlouvu o půjčce

Pokud investora zaujala Vaše poptávka, přijde Vám od nás informace emailem. Nyní je na Vás, zda uzavřete smlouvu o půjčce. Uzavření je jednoduché a intuitivní. Stačí zadat zaslaný unikátní kód, který Vám přišel v emailu do políčka ve Vaší klientské zóně a smlouva je takto elektronicky podepsána.

2

Prověříme Vás v Centrální evidenci exekucí a insolvenčním rejstříku

Abychom ochránili peníze investorů, prověříme, zda není vůči Vám momentálně vedena exekuce a pořídíme výpis z Centrální evidence exekucí a také vše zkontrolujeme v insolvenčním rejstříku. Jestliže je vše v pořádku, předložíme smlouvu k podpisu investorovi.

3

Investor uzavře smlouvu o půjčce

Investor podstoupí stejný proces uzavírání smlouvy jako Vy a taktéž vyplní unikátní kód, čímž dojde k platnému uzavření smlouvy.

4

Investor posílá peníze

Po uzavření smlouvy má investor 5 dní na poslání peněz, které Vám půjčuje. Takže prosím neočekávejte, že peníze budete mít na Vašem účtu bezprostředně po uzavření smlouvy.

5

Splácíte půjčku

Na začátku smlouvy o půjčce najdete den, ke kterému je potřeba uhradit měsíční splátku. Nejlépe uděláte, nastavíte-li si ve Vaší bance trvalý příkaz na částku měsíční splátky s variabilním symbolem v podobě čísla smlouvy o půjčce a to z opatrnosti alespoň 2 dny před termínem splátky. Váš splátkový kalendář stejně jako uzavřenou smlouvu o půjčce máte kdykoli k dispozici ve Vaší klientské zóně a můžete si zde sledovat průběh splácení, zbývající dlužnou částku nebo datum splátky.